כל מה שרצית

לדעת על אמנות, נוף וגוף // רובע המדרגות חיפה

אמנות, נוף וגוף // רובע המדרגות חיפה

מה שרואים מפה לא רואים משם..
כפי שמצהירה Zeela Kotler Hadari בהסבר על 7-9.4 סופ"ש אירועי אמנות, נוף וגוף: פתיחת התערוכה ברובע המדרגות חיפה, לתערוכה זו יש 2 נקודות מבט. בנוסף את התערוכה הזו יש לצפות למעלה למטה וההפך, ממש כמו שצופים על העיר חיפה. כאשר מטיילים במדרגות האלו עבודות אמנות מרתקות ושונות במהותן.
כאשר יוצרים תערוכה פתוחה בשטח ציבורי לרוב העבודות נשארות גם אחרי התאריך הרשמי שלהן, אך כאן חלקן מתקלות כמו הנחל הזורם של Eyal Friedlander שממבט ראשון נראה כמו צבע אך זוהי עבודה מרתקת שנוצרה ע"י שימוש בשקיות פלסטיק צבעוניות, אשר יוצרות במרחב הפתוח אמירה עוצמתית ומלאת מחשבה כמו שאייל יוצר רבות בעבודותיו.
גם כאן יש שימוש ביצירות שמחכות לתפעול, נושא אשר קרוב לליבי, וגם כאן מעניין לראות את התגובה של האנשים לאופן התפעול ולמחשבה מאחורי העבודות. ממש כמו שיצר Eden Orion והקבוצה שלו את הקלידוסקופ המרתק הזה שמביא את חיפה במבט שונה וסימטרי
למדי.
היו כמה עבודות שתפסו את העין, חלקן נתגלות לאחר חיפוש ומבט ממושך. שילוב של מדיומים שונים במרחב הציבורי יוצר עניין רב ועין מסוקרנת.

על הכותבת

ספיר ברונזברג לוי אמנית ויזואלית וצלמת. בעזרת טכנולוגיות כמו מציאות מדומה ורבודה האמנית מעבירה את המבקרים חוויה אמנותית ובלתי נשכחת בנושאי שמירה על איכות הסביבה וההשפעה של הרשתות החברתיות על האדם.

על המקום

רובע המדרגות: אירועי אמנות, נוף וגוף

אוצרת הגלריה:  צאלה קוטלר הדרי

שעות פתיחה: 24/7 מומלץ לבקר לפני השקיעה