כל מה שרצית

לדעת על מחשבון משכנתא מתקדם יסייע לך לקבל החלטה

מחשבון משכנתא מתקדם יסייע לך לקבל החלטה

כשאומרים "מחשבון משכנתא מתקדם" – למה בעצם מתכוונים?
למה חשוב להשתמש במחשבון מתקדם דווקא? ועל מה צריך להקפיד לפני לקיחת משכנתא?

מחשבון משכנתא הוא כלי חיזוי שיאפשר לך לקבל החלטה שקולה ולבצע השוואה בין מסלולים שונים שמציעים הבנקים. מחשבון מתקדם יאפשר לך להכניס נתונים אישיים (סכום כסףנדרש, פרק זמן להלוואה, ריביות ועוד) ולבצע השוואה בהתאם לשינויי ריביות, מדד ומצב הקרן. כל זה כדי לקבל החלטה מושכלת ומבוססת על יכולת ההחזר שלך.

חשוב לזכור שמצבך הכלכלי צפוי להשתנות עם השנים (הכנסה שתגדל, הוצאות נוספות עם הרחבת המשפחה וכדומה). לכן חשוב לבצע חישוב התחלתי ולראות מה צפוי להיות ההחזר עכשיו ובעתיד.

למה חשוב לבצע חישוב משכנתא?

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בחייך. מדובר בהלוואה ארוכת טווח שתאפשר לך לרכוש בית אך תחייב אותך בהחזר חודשי ארוך שנים ומשתנה בהתאם לריביות והמדד במשק. ניתן לדעת מה יהיה ההחזר החודשי? כיצד הוא צפוי להשתנות? איזה מסלול הכי טוב עבורך? את המידע המשמעותי הזה חשוב לדעת לפני ההתחייבות.

על מה עוד אסור לוותר?

בין אם מדובר במשקיעי נדל"ן, זוגות צעירים לפני רכישת דירה ראשונה או משפחות משפרות דיור -על שימוש במחשבון משכנתא מתקדם אסור לוותר. מדובר בצעד משמעותישכל שבריר אחוז בו מתבטא בכסף רב ולכן מומלץ לא לעשות אותו ללא הכלים והתמיכה המתאימים. כל בנק ינסה לפתות אותך אליו, אך לא בטוח שההצעה שלו תהיה הטובה ביותר עבורך. לחברת ייעוץ בעלת ניסיון, קשרים בבנקים, כמו גם אכפתיות ויחס אישי כלפיך, אין תחליף. למעשה, חברת ייעוץ אמינה מחשבון משכנתא מתקדם ומדויק שיעמדו לרשותך הם הדרך הטובה ביותר שלך לקבל החלטה מושכלת ולבחור מבין מסלולים שונים, ריביות והחזרים, ולקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך, שמתאימה בדיוק לך.

על הכותב

שלומי הוא יועץ משכנתאות בחברת יעקובי משכנתאות – פתרון חכם עבורך.

שלומי מייסד ומנהל החברה שהוא חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות  – כלכלן בכיר בעל 8 שנות ניסיון בניהול תקציבים, אשראי ודוחות כספיים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים עבור חברות הגדולות במשק ואף נתן ערך מוסף בכך שהביא חסכונות של מיליוני שקלים.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *