כל מה שרצית

לדעת על אהרל’ה קרפ ברולה // מחקר

אהרל’ה קרפ ברולה // מחקר

שילוב של קרפ עם קרם ברולה –  כמובן שהציפיות גבוהות! מצב שני – לא נשמע כמו השילוב הכי נכון בהתחלה אבל בכל זאת היינו (אני ובעלי) חייבים לעשות מחקר ולספר לכם האם הקינוח שווה את הקלוריות.
עברנו בכביש הראשי שצמוד לשוק מחנה יהודה כדי לאכול משהו טעים לצהריים. במקרה ראינו את המקום המזמין הזה לצידינו והחלטנו שנתחיל עם קינוח לפני המנה העיקרית.

ראשית המקום מעוצב מעולה! נכנסים לאיזה מקום שיש לו קסם בפני עצמו, כדורים פורחים ועננים בתקרה הגבוהה של המקום, יש לציין ניצול נכון של מרחב. לאחר עמידה לא ממושכת בתור, מפתיע לטובה בשישי בצהריים, הגיע תורנו לבחור. אין מבחר גדול מאוד ועדיין היו כמה דברים שקרצו לנו. החלטנו לקחת את המנת הדגל של אהרל’ה קרפ ברולה. להפתעתינו הקרפ ברולה היה מוכן מהר. הוא מורכב מקרפ שמשמש כבסיס לקינוח כמעין צורת קונוס, בתוכו גלידה וניל, נוטלה ומעל סוכר שהופך להיות ברולה עם הברנר. היתה אפשרות להוסיף מעל בננות אך לא לטעמינו לשלב בין הכל.
נקודה חיובית מאוד, המוכר קרא לנו להגיע ורק לאחר מכן שרף עם הברנר את החלק העליון כך שקיבלנו את הברולה חם ובזמן. לצערינו אין מקום לשבת שם והיינו צריכים להתקדם הלאה עם הקינוח. המראה של הקינוח נפלא, אך כאן הגיע הקא'צ. כאשר באנו לשבור את הברולה עם הכפית המעוצבת של המקום כל הגלידה נזלה החוצה וכמעט לכלכה אותנו. כאמור הקינוח מאוד מלכלך ולא נוח לאכילה. זה לא עצר אותנו והמשכנו לאכול. כאן כבר הגיע הרגע המכריע – הטעם.

האם הקלוריות של הקינוח שווים את הטעם שלו ושווים ביקור ונסיעה לירושלים.

לצערנו לא כך הדבר, הקרפ היה קר בשונה מכל קרפ אחר שאכלנו, הקינוח מלכלך כבר אמרנו?, כל חווית האכילה נהרסה, היינו שמחים לקבל את הקרפ חם ולטעום שוב אך כמו שאמרתי קודם לכן לא היה מקום לשבת ונאלצנו להמשיך ללכת. לסיכום המקום בהחלט מעלה את הציפיות אך בפועל התוצאה מאוד לא מספקת.

האם ביקרתם באהרל’ה קרפ ברולה? האם החוויה שלכם היתה שונה? מה הייתם מצפים ממקום כזה? האם הקלוריות היו שוות את הטעם? שתפו אותנו בתגובות ואולי נבקר שם שוב.

על הכותבת

ספיר ברונזברג לוי אוהבת מחקרי מזון וחוויות. יחד עם בעלה מור לוי מבקרים במקומות טרנדיים ואוכלים חטיפים יחודיים. כאן כדי לעזור לכם לדעת האם הקלוריות של הקינוח שווים את הטעם שלו.

על המקום

אהרל'ה – קרפ ברולה בשוק  ממוקמת באגריפס 72, שוק מחנה יהודה, ירושלים.

שעות פתיחה:ראשון עד חמישי 11:00 – 01:00
שישי 09:00 – 15:00
מוצ"ש 19:00 – 01:00

 

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *