כל מה שרצית

לדעת על איך בוחרים ספקים לחתונה?

איך בוחרים ספקים לחתונה?

הייתה הצעת נישואין מרגשת וכבר קבעתם תאריך חתונה…. מזל טוב! …עכשיו עולה השאלה מאיפה מתחילים? זוגות רבים נוטים להיאבד בתחום שהוא רחב ומגוון בספקים…באתר הספק אנחנו מרכזים את הספקים המקצועיים ביותר בתחום ע"פ חוות דעת של אתרים נחשבים ומציגים לכם השוואת מחירים בין הספקים מה שהופך את התהליך לפשוט יותר לפחות מבחינת המחיר.

ספק שלא עומד ברף מחיר שהזוג יכול להרשות לעצמו לא רלוונטי עבורו מלכתחילה.

מומלץ להתחיל באופן אינטואיטיבי בלחפש את הבסיס לכל אירוע שזה אולם אירועים/ גן אירועים ואם החתונה מתקיימת בבית או בחצר אז קייטרינג טוב ורצוי גם מפיק אירועים….הכל כמובן תלוי בכיס. אם התקציב מאפשר לך לקחת מפיק אירועים שיארגן לך מא' ועד ת' את האירוע כמובן שעדיף וזה חוסך המון כאב ראש וזמן במידה ולא מתאפשר ניתן גם לארגן לבד חתונה יפה רק צריך לשים לב בבחירת ספקים נכונים שהם יתנו לך ראש שקט כל אחד בפני עצמו.

גן אירועים/אולם אירועים

קודם כל צריך להחליט באיזה מקום יתקיים האירוע בדר"כ נוטים לקיים את האירוע איפה שגרים אבל אם כל משפחה גרה רחוק אז בוחרים מקום באמצע.

מציבים ערך תחתון ועליון למחיר של המנה שאתם מוכנים לשלם.

נסגרים פחות או יותר על מספר מוזמנים ולפי זה מחפשים אולם שמתאים.אולם גדול מדי יתן הרגשה של אולם ריק..אולם קטן מדי יהיה צפוף לכן צריך משהו שהוא באמצע ומתאים לכמות שלכם.

לאחר שאת יודעים את הפרטים הנ"ל אפשר להתחיל לחפש אולם לפי התנאים והמגבלות שלכם ואז החיפוש הופך להיות יותר קל ומצטמצם.

קייטרינג לאירוע/אוכל

חשוב מאוד שהאוכל יהיה אוכל שמתאים לקהל האורחים שלכם…חשוב להגיע לטעימות עם עוד כמה בני משפחה על מנת לשמוע דעה רחבה… חשוב שהתפריט יהיה מגוון ויתחשב בצימחוניים,באוכלי הדגים,באוכלי העוף והבשר ….מבחינת הגשת אוכל לפעמים יש אפשרות לבחירה להגשה לשולחן מנה ראשונה שניהה וכו'…. ויש אפשרות לתפריט בופה יש לבחון את זה לפי הקהל שלכם…

שמלת כלה

יש להחליט מראש מה התקציב שהכלה מעוניינת לשלם על שמלה…לראות דוגמאות של שמלות כלה באינטרנט ולהחליט על הסגנון שלה ולפי זה למצוא את המעצבת שקולעת לטעמה.האם רוצה שמלה אחת לכניסה ושמלה נוספת לריקודים או שרק שמלה אחת שתשמש אותה כל הערב. חשוב ששמלה שמשמשת את הכלה כל הערב תהיה שמלה נוחה ועל זה אין להתפשר.

חליפת חתן

חליפות חתן בדר"כ מוצאים בחנויות חתנים..כדאי שהחתן יגיע עם צבע מועדף כך הבחירה של חליפת החתן תהיה יותר מהירה וקלה.

אחד הדברים הכי חשובים בחתונה זה בחירת הצלם…בסוף  אנחנו נשארים רק עם זכרונות כי ערב החתונה עובר במהירות…חשוב שיהיה לזוג חיבור טוב עם הצלם שלהם.מומלץ מאוד לעשות כמה ימים או שבועות לפני החתונה צילומי זוגיות/טראש גם בגלל שזו מזכרת יפה וגם על מנת להכיר את הצלם יותר.

יש לראות לפני כן עבודות של הצלם.

כמו כן מומלץ לבצע פגישה עם הצלם.

אז הגענו לאחד הדברים החשובים שעושים את האוירה בחתונה זה הדיג'י,בחירת המוסיקה בחתונה צריכה להתאים לאווירה ולקהל שלכם…

רצוי לקיים פגישה עם התקליטן ולבחור את התקליטן/דיג'י שאתם מתחברים אליו גם אישית וגם מקצועית.כדי להבין את הסגנון שלו מומלץ לראות סרטונים לפני כן או לשמוע פלייליסטים שלו.

את המוסיקה לחתונה אתם יכולים לבחור בעצמכם או לתת לדיג'י לבחור בעצמו מה לנגן.תלוי כמה אתם סומכים עליו ומכירים את הסגנון שלו ותלוי כמה אתם מבינים במוסיקה או כמה תרצו להביא את הטעם שלכם לחתונה.כמובן תלוי בכמה זמן תרצו להשקיע בנושא-מומלץ להשקיע בבחירת התקליטן והמוסיקה אחד הדברים שהאורחים זוכרים מהחתונה זה האוירה והריקודים.רצוי ולבחור שירים מראש לכניסה,לשבירת הכוס ולסלואו.

לסיכום אם מתכננים החתונה באופן מסודר ובכל חיפוש של ספק יודעים לאן מכוונים החיפוש נעשה קל יותר.